Kontakt

Kontaktovat nás můžete telefonicky, případně emailem

 

Monika Preibischová

+420 776 126 533

monika@smartrunning.cz

běžecké tréninky

obecná síla, core, stabilita těla

výživové poradenství

 

Adam Hloušek

+420 604 441 826

adam@smartrunning.cz

běžecké tréninky

obecná síla, core, stabilita těla

Monika Hloušková (Preibischová)

Monika se vytrvalostnímu běhu věnuje již dlouhá léta. Postupně přešla od 5000m přes desítku k půlmaratónům. Tyto tratě navíc kombinuje s krosy i běhy do vrchu. Je několikanásobnou mistryní ČR a reprezentantkou v bězích na dráze i mimo ni.

Své zkušenosti chce předávat dál a práce s běžci všech úrovní jí baví. Je absolventkou UK FTVS, trenérkou II. třídy - specializace běhy a výživovou poradkyní.

Monika je společenská a komunikativní a jejími srdečními záležitostmi jsou krom běhání také příroda, jachting a čokoláda.

Adam Hloušek

Adam je aktivním běžcem s mnohaletou zkušeností, který se postupně přesunul od tratí 800m a 1500m k delším. V atletice si prošel od krajského přeboru až po první ligu, ale nepohrdne ani silničním závodem nebo pěkným krosem.

Adam má licenci Českého atletického svazu - Trenér atletiky II. třídy se specializací běhy. Je zastáncem pestrého tréninku, baví ho vytvářet tréninkové plány a sdílet úspěchy se svými svěřenci.

Kromě běhání rád jezdí na kole, lyžích i běžkách, chodí do přírody a tráví večery u grilování s partou kamarádů.

Míša Drábková

Míša se aktivně věnuje běhání již od svých 15 let. Je několikanásobnou mistryní ČR a reprezentantkou v bězích na dráze. Specializuje se na střední až dlouhé tratě. Její dominující disciplínou je běh na 3 km překážek. Ráda také trénuje a závodí v terénu i na silnici. Běhání bere zkrátka jako svůj životní styl.

Míša má trenérskou licenci III. třídy se specializací běhy.  Její tréninky jsou pestré a zábavné. Již 3. rokem se věnuje také trénování dětí v atletické přípravce. Práce s dětmi jí nesmírně baví a naplňuje.

Hanka Randáková

Běhu se věnuje od roku 2010 a v barvách ASK Slavia Praha závodí od roku 2012. Mezi její nejoblíbenější tratě patří 5 a 10 kilometrová vzdálenost, ale nebojí se ani půlmaratonu či 1500m na dráze.

Její osobní rekord na 5km je 17:51, na 10km 37:24, ale neusíná na vavřínech a hodlá na sobě i nadále tvrdě pracovat. Běh doplňuje posilováním, plaváním a občas i jízdou na kole. V současné době si pohrává s myšlenkou, že zkusí triatlon.

Hanka je veselá a stále usměvavá a jejím osobním motto je "Začít naplno a potom přidávat!".

Jan Knyttl

Honza ja takovým bežeckým hobíkem. Se svou váhou se rozhodně mezi sportovní běžce ani počítat nemůže. Běhá, protože ho to baví a běháním odpočívá od práce.

Letos tomu je už 6 let, co běhá a vzhledem ke svému věku se spíše soustředí na vytrvalostní tratě, ideálně od 10km a výše, ale delší jak maraton nikdy neběžel. Když si před lety zvykl na běhání, tak se rozhodl běhat smysluplně – zkrátka trénuje a běhá zhruba 6x týdně.

Vedle běhání také jezdí na kole maratony horských kol a nyní se připravuje na svůj první triatlon. Také plave a hraje golf.

Mám zájem

Mám zájem

Vyplň kontaktní formulář a my se ti ozveme zpět.
Nebo nám rovnou zavolej +420 776 126 533.

Chci se stát členem

Chci se stát členem

Vyplň kontaktní formulář a my se ti ozveme zpět.
Nebo nám rovnou zavolej +420 776 126 533.